Agnieszka Rosińska

O sobie:

Biegam od dwóch lat, początkowo sama, później w towarzystwie koleżanki, która wprowadziła mnie w tajniki biegania. Pierwszy trening wspominam nie najlepiej, pokonanie 100 m okazało się katorgą, ale jak się nigdy nic nie robiło to tak to się kończy. Zapisałam się na zawody i to zmotywowało mnie do kontynuacji moich zmagań. Teraz biorę udział w licznych zawodach, na dystansach od 5 km do półmaratonów.

Co Cię motywuje do treningów?

Czasami ciężko jest mi się zmobilizować by wyjść pobiegać, jednak moja grupa biegowa Świerczewo Run potrafi mnie zmotywować, i nie wyobrażam sobie wtorku bez wspólnego treningu.

Dlaczego chciałabyś zdobyć tytuł Walecznej Wilczycy w 2018 r.?

Tytuł „Walecznej Wilczycy w 2018” będzie wyzwaniem a zarazem niepowtarzalną przygodą, w której będę miała możliwość uczestniczyć. Liczę na to, że dla dziewczyn obserwujących moje zmagania o tytuł, stanę się inspiracją do rozpoczęcia aktywnego trybu życia. Chciałabym pokazać im, że bieganie jest dla każdego, wystarczy chcieć a chcieć to móc 🙂 Czas pokaże, czy mi się uda, wiem, że mam wsparcie i wiem, że bieganie to inny stan świadomości.

Więcej o zmaganiach Agi znajdziecie klikając w ten link